JINTONG 120T BMC injectie gietmachine met een enkele glijtafel JTT-1200D
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | JINTONG |
| Modelnummer: | JTT-1200D BMC |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 pc |
|---|---|
| Verpakking Details: | Hoofdstuk van triplex |
| Levertijd: | 35 dagen |
| Levering vermogen: | 600 stuks per maand JINTONG verticale spuitgietmachine JTT-1200 |
Gedetailleerde informatie |
|---|---|---|---|
| Stijl: | Verticaal | Het plastificeren van Capaciteit (g/s): | 177 |
| Schimmelhoogte ((mm): | 210 - 400 mm | Uitwerperaantal: | 1 |
| Uitwerperslag (mm): | 75 mm | Ejectorkracht ((kN): | 33 kN |
| Theoretisch Geschoten Volume (cm ³): | 353 cm3 | Injectietarief (g/s): | 177 g/s |
| Type machine: | Hydraulische | Injectiegewicht (g): | 321 g |
| Schroefsnelheid (rpm): | 1 - 180 t/min | Schroefdiameter (mm): | 50 mm |
| Schroef L/D verhouding: | 22 | Afstand tussen kraagbalken: | 620x280 mm |
| Gewicht (kg): | 3800 kg | Type: | andere |
| Open slag (mm): | 250 mm | Vermogen (kW): | 22,5 KW |
| Garantie: | 1 jaar | Belangrijkste verkooppunten: | Hoog Veiligheidsniveau |
| Toepasselijke sectoren: | Fabriek | Locatie van de showroom: | Geen |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening | Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar | Kerncomponenten: | Motor, pomp, PLC, drukvat |
| Grootte van de plaat: | 840*500 mm | Max Daylight: | 450 mm |
| Min oude lengte: | 200 mm | Na garantie service: | Videotechnische ondersteuning |
| Haven: | Shenzhen | ||
| Markeren: | 120t bmc spuitgietmachine,BMC injectie gietmachine JTT-1200D |
Productomschrijving
JINTONG 120T BMC Verticale injectie gietmachine met een enkele glijtafel JTT-1200D BMC
JINTONG 120T BMC Verticale spuitgietmachine met een enkele glijtafel JTT-1200D BMC
Klemkracht: 120T
Optioneel energiebesparende motor
Gecombineerd met transportbanden die op de productielijn worden gebruikt
Hoofdkenmerken
Geschikt voor allerlei vormen van invoegvorm.
Auto life injectie basis, het is gemakkelijk voor vervanging van materiaal en vorm.
PRODUCT VOORDEEL
Lage verwarming: bespaar ten minste 55% koelwater in vergelijking met vergelijkbare producten
Voordeel van de dienstverlening
Productnaam met link
910,8%Reactiepercentage
Productnaam met link
910,8%Reactiepercentage
910,8% Reactiepercentage